Kraje

Gwarantujemy pakiety najtańszych rozwiązań na rynku wspartych najskuteczniejszą realizacją. Chcesz poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami.

Kraje

USA

Wizy do USA wymagają osobistego stawienia się na spotkaniu i rozmowie z konsulem w Warszawie lub w Krakowie. Odstępstwem od konieczności spotkania osobistego objęte są osoby, które posiadają ważną wizę lub wiza zakończyła się do 12 miesięcy wstecz.

 

Kolejny wyjątek stanowią osoby po 80 roku życia oraz dzieci do lat 14. Mimo to, każdorazowo konsul ma prawo wezwać osobę aplikującą do osobistego stawiennictwa w ambasadzie USA.

 

Pomagamy w zdobyciu wizy do USA

Nasza firma pośredniczy w uzyskaniu wizy do USA, wypełniając w Twoim imieniu elektroniczny wniosek wizowy oraz umawiając termin rozmowy z konsulem. Kompletujemy ponadto wszystkie dokumenty, które musisz zabrać ze sobą na rozmowę i przygotowujemy Cię do rozmowy w celu skutecznego uzyskania promesy wizowej.

 

Mamy możliwość umówienia Cię na rozmowę z konsulem w Warszawie lub Krakowie. Rozmowa z konsulem odbywa się w języku polskim, angielskim lub rosyjskim. Dogodny dla Ciebie termin spotkania zostanie ustalony po dokonaniu opłaty konsularnej.

 

Wiza Biza Biznesowa / Wiza Turystyczna do USA (b1/b2 -przyznawana na maksymalnie 10 lat w celu turystycznym, wizyty u rodziny/znajomych bądź biznesowym) 

 

Aby ubiegać się o wizę do USA, potrzebujesz:

  • wypełniony wniosek wizowy (dostępny u naszego konsultanta).
  • kopię pierwszej strony paszportu
  • zdjęcie w formie elektronicznej (na białym, jednolitym tle, twarzą na wprost, 600x600 pikseli, rozmiar: 5 x 5 cm)

 

Wiza do USA – co potem?

Jeśli konsul pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek wizowy do Stanów Zjednoczonych, wydaje tzw. promesę wizową. O czasie otrzymania wizy decyduje konsul. Najczęściej wydawana jest na 10 lat. Proszę pamiętać, że ostateczną decyzje o wjeździe i długości pobytu (maksimum 6 miesięcy), podejmuje Urzędnik Imigracyjny, który stawia pieczątkę na lotnisku w USA.

 

Jeżeli konsul pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek wizowy, to paszport będzie odesłany na adres podany przez we wniosku, bądź będzie do odebrania w oddziale TNT (w terminie 5 -7 dni roboczych). Konsulat ma prawo odmowy wydania wizy, zmiany wnioskowanej krotności oraz zmiany terminu ważności wizy bez podania przyczyny.b podania przyczyny. Aby uzyskać inny rodzaj wizy prosimy o kontakt z naszym agentem, podczas rozmowy ustalimy szczegóły.

 

Zadzwoń

794 55 66 90

570 55 66 99

Napisz

kontakt@rcwiza.pl

lub odwiedź

nasze oddziały