E-visa Rosja

Wizy elektroniczne Rosja

 

Rosja coraz bardziej otwiera się na przyjmowanie zagranicznych turystów, zacieśnia kontakty transgraniczne z sąsiadami. Na 2021 rok planowane jest wdrożenie nowej wizy, obowiązującej na całym terytorium Federacji Rosyjskiej. Obcowanie z kulturą rosyjską i poznawanie sąsiada stanie się jeszcze prostsze!

 

Na łamach rosyjskiej prasy pojawiła się informacja, iż Duma Państwowa Rosji zaakceptowała projekt ustawy, stanowiący o wprowadzeniu ujednoliconej elektronicznej jednokrotnej wizy turystycznej, upoważniającej do podróżowania po całym terytorium Federacji Rosyjskiej. Przypominamy, że na chwilę obecną wizy elektroniczne obowiązują na terytorium obwodu kaliningradzkiego oraz obwodu leningradzkiego (Petersburga). Termin ważności wizy elektronicznej wynosi 30 dni, poczynając od dnia wydania i pozwala na pobyt na terenie Federacji Rosyjskiej do 8 dób (włączając dzień wjazdu).

 

 

Projekt jest bardzo dobrym posunięciem ze strony Rosji, wprowadzenie wiz elektronicznych na całe terytorium na pewno przyczyni się do rozwoju turystyki i zacieśni kontakty transgraniczne.

 

 

E-visa Petersburg

 

Podróżowanie do Rosji staje się jeszcze łatwiejsze! Od 1 października 2019 r. Federacja Rosyjska wprowadziła możliwość ubiegania się o jednokrotną e-wizę w celu biznesowym, turystycznym lub humanitarnym. Otrzymana wiza elektroniczna uprawnia do wjazdu tylko do Sankt Petersburga i obwodu leningradzkiego.

 

Poniżej kilka podstawowych informacji:

 

UWAGA! Wizy elektroniczne nie podlegają przedłużeniu. Ważne, aby wnioski o wydanie wizy elektronicznej były wypełnione z zachowaniem wszelkiej staranności i nie zawierały błędów.Wszelkie odstępstwa mogą skutkować odmową wjazdu na terytorium Federacji Rosyjskiej.

 

Zwróć się do specjalistów w tej dziedzinie!

Wszelkie formalności zostaw nam, by móc w pełni cieszyć się wyjazdem!

 

 

 

 

 

Zadzwoń już teraz!

570 55 66 99

www.wizadorosji.pl

www.rcwiza.pl

Zadzwoń

794 55 66 90

570 55 66 99

Napisz

kontakt@rcwiza.pl

lub odwiedź

nasze oddziały