Kraje

Gwarantujemy pakiety najtańszych rozwiązań na rynku wspartych najskuteczniejszą realizacją. Chcesz poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami.

Kraje

Białoruś

Wybierając się do Białorusi, powinieneś odpowiednio wcześnie zatroszczyć się o wizę. Świadczymy szeroko pojęte pośrednictwo wizowe, dzięki czemu podamy Ci niezbędne informacje dotyczące wizy do Białorusi, podpowiemy, jaka jest cena wizy do Białorusi, a także pomożemy napisać wniosek i przygotować odpowiednie dokumenty. Wybierz nasze centrum wizowe i skontaktuj się z nami już dziś!

 

Prywatna wiza na Białoruś

Jeżeli interesuje Cię prywatna wiza do Białorusi, niezbędne Ci będzie zaproszenie do tego kraju. Nasze centrum wizowe poinformuje Cię, na czym polega takie zaproszenie oraz kto powinien je wystawić. Podstawowa wiedza to:

 

 • Musisz posiadać zaproszenie (oryginał) od osoby prywatnej, wystawione przez białoruski urząd migracji i obywatelstwa. Taka wiza do Białorusi jest jednokrotnego, dwukrotnego lub wielokrotnego wjazdu na teren kraju.

 

Biznesowa wiza na Białoruś

Inna od prywatnej jest biznesowa wiza na Białoruś. Przyda się tym, którzy chcą uczestniczyć w targach na Białorusi, sprzedawać coś albo świadczyć usługi. Nasze centrum wizowe pomoże Ci i w tym przypadku.

 

 • Warto wiedziec, że wiza do Białorusi jest wizą jednokrotnego, dwukrotnego lub wielokrotnego wjazdu na teren Białorusi.

 

Docelowa wiza na Białoruś dla kierowcy

Jako kierowca tira, samochodu dostawczego lub innego przejeżdżający przez Białoruś nie będziesz potrzebował prywatnej ani biznesowej wizy do Białorusi. Dla Ciebie przeznaczona jest specjalna wiza na Białoruś dla kierowców. Czym ona się wyróżnia?

 

 • Wiza na Białoruś dla kierowców wydawana jest na wiele wjazdów na terytorium Białorusi. Przeznaczona jest dla kierowców wjeżdżających na Białoruś w celu rozładunku bądź załadunku towaru. Pamiętaj, żeby wniosek wizowy do Białorusi zawierał kopię zrealizowanej innej wizy na Białoruś (inaczej zostanie wydana wiza dwukrotna na 30 dni).
 • Ważność wizy: wiza ważna jest pomiędzy datami dziennymi, podanymi we wniosku (maksymalnie do 1 roku).

 

Tranzytowa wiza na Białoruś

Białoruś to tylko kraj, który będziesz mijał w drodze do innego? W tym wypadku również niezbędna Ci będzie wiza do Białorusi. Nasze centrum wizowe pomoże Ci sporządzić wniosek o tę specjalna wizę.

 

 • Do uzyskania tranzytowej wizy na Białoruś wymagana jest wiza do kraju docelowego, np. wiza do Rosji. Wiza tranzytowa może być jednokrotna, dwukrotna lub wielokrotna. W każdym wypadku pobyt na terenie Białorusi nie może przekroczyć 48 godzin.

 

Turystyczna wiza na Białoruś

Jeden z najpopularniejszych rodzajów wizy do Białorusi to turystyczna wiza na Białoruś. Uprawnia do przebywania na terenie wschodniego kraju podczas długich wakacji, ale także krótkiej wycieczki. Jeśli wybierasz się tam na zakupy, również potrzebna Ci będzie turystyczna wiza do Białorusi.

 

 • Turystyczna wiza na Białoruś jest jednokrotna, wydawana maksymalnie do 14 dni pobytu.
 • Obowiązkowo należy posiadać voucher od firmy turystycznej. Nasze centrum wizowe pomoże Ci w uzyskaniu go.

 

Białoruś bez wizy, czyli podróż z przepustką

 • Przepustka na bezwizowy wjazd na terytorium Białorusi jest dokumentem wystawianym przez białoruskie firmy turystyczne, posiadające do tego specjalne uprawnienia. Przepustka, razem z polisą ubezpieczeniową, która jest obowiązkowa podczas podróży, umożliwia turyście pobyt na Białorusi do 15 dni, bez wklejanej do paszportu wizy do Białorusi. Przepustka obowiązuje wyłącznie na terytorium Brześcia (obwód brzeski) oraz Grodna (obwód grodzieński) i Parku "Kanał Augustowski".

 

Do wyrobienia wizy na Białoruś potrzebne są:

 • zaproszenie,
 • paszport, który po zakończeniu wizy będzie ważny 6 miesięcy,
 • aktualne zdjęcie paszportowe,
 • wypełniony wniosek z danymi,
 • obowiązkowe ubezpieczenie na czas ważności wizy. Konsulat akceptuje wyłącznie wymienione towarzystwa ubezpieczeniowe: Signal Iduna, Axa, Europa.

 

Świadczymy pośrednictwo wizowe również w uzyskaniu polisy spełniającej wymagania konsularne w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Zadzwoń

794 55 66 90

570 55 66 99

Napisz

kontakt@rcwiza.pl

lub odwiedź

nasze oddziały