Oferta

Gwarantujemy pakiety najtańszych rozwiązań na rynku wspartych najskuteczniejszą realizacją.

Chcesz poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami.

Pośrednictwo wizowe

Pośrednictwo wizowe

Udzielamy informacji dotyczących przepisów wizowych w kraju docelowej podróży. Przekazujemy niezbędne wiadomości dotyczące wymaganych dokumentów w placówkach konsularnych i o opłatach wizowych. Informujemy o odbiorach i wysyłkach awizowanych paszportów. Dbamy, aby Twojego dokumenty dotarły przed planowaną podróżą.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Szybko i profesjonalnie wykonamy dla Ciebie tłumaczenia wszelkich tekstów i dokumentów. Tłumaczenia z języka angielskiego i innych języków na polski, z polskiego na wiele języków obcych. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę oraz realizację zleceń na najwyższym poziomie. Tłumaczenia można zlecić w naszym biurze bądź bez wychodzenia z domu drogą mailową lub tradycyjną pocztą.

 

(Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne i ustne, samochodowe, dowodu rejestracyjnego i inne).

Legalizacja dokumentów

Legalizacja dokumentów

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z legalizacją dokumentów. Legalizacja dokumentów uczelnianych, aktów, pełnomocnictwa, zaświadczenia i innych. Zalegalizujemy je w Twoim imieniu w odpowiednich placówkach.

Bilety lotnicze

Bilety lotnicze

Jeżeli nie masz jeszcze biletu lotniczego, pomożemy Ciznaleźćnajlepiej dopasowanerozwiązanie, zarówno pod względem ceny, jak i czasu przelotu. Załatwiając formalności wizowe za naszym pośrednictwem i kupując bilety lotnicze, możesz liczyć na dodatkową zniżkę za zakup usług w pakiecie.

Ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenia podróżne

Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową Europa Ubezpieczenia. Nasz agent pomoże wybrać najlepszą opcję i przygotuje Ci gotową ofertę ubezpieczenia. Musisz wiedzieć, że w momencie aplikowania o wizę niektóre kraje mają swoje kryteria co do posiadania polisy ubezpieczeniowej. Pamiętaj o sytuacjach awaryjnych, gdzie ubezpieczenie może pomóc Ci w powrocie do domu, zwrocie kosztów podróży, czy leczeniu za granicą.

Konsultacje wizowe

Konsultacje wizowe

Potrzebujesz  informacji wizowych? Nie wiesz jakie dokumenty musisz przedstawić aby otrzymać wizę? My Ci we wszystkim pomożemy! Najpierw odwiedź dział FAQ.

 

Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi, wówczas zadzwoń do Nas, a nasz konsultant odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania:+48 570 55 66 88 lub +48 794 55 66 90.

 

Za pośrednictwem naszej strony możesz też wysłać pytanie lub zamówić rozmowę wnajgodniejszym dla Ciebie terminie.

Transfer lotniskowy

Transfer lotniskowy

Oferujemy transfery lotnicze. Możesz skorzystać z naszej usługi w dniu podróży samolotem.  Masz do dyspozycji kierowcę wraz z samochodem osobowym, który dowiezie Cię do miejsca docelowego. Dzięki temu unikniesz stresu i zaoszczędzisz czas w komunikacji miejskiej. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu i kosztów transferu.

VIP

VIP

Masz pilny wyjazd? Potrzebujesz wizy, ubezpieczenia bądź innej usługi,które świadczymy w trybie pilnym, a inne biura są już nieczynne ? Jest wieczór, niedziela, bądź święto? Skontaktuj się z nami, a  za pośrednictwem naszego biura Twoja podróż będzie bezpieczna i odbędzie się na czas. Po wcześniejszym kontakcie z naszym konsultantem dokumenty doręczymy Ci osobiście.

Zadzwoń

794 55 66 90

570 55 66 99

Napisz

kontakt@rcwiza.pl

lub odwiedź

nasze oddziały