Kraje

Gwarantujemy pakiety najtańszych rozwiązań na rynku wspartych najskuteczniejszą realizacją. Chcesz poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami.

Kraje

Indonezja

Indonezja to wciąż jednen z popularniejszych kierunków wakacyjnych. Wybierając się na krótkie wakacje (pobyt do 30 dni) na Bali na lotnisku każdemu podróżującemu wydawana jest tak zwana visa on arrival.

Natomiast przy planowaniu dłuższej podróży wymagana jest wiza w formie tradycyjnej (wiza papierowa, wklejana do paszportu).

 

Rodzaje wiz do Indonezji:

 

Turystyczna: dedykowana osobom wybierającym się na wakacje do Indonezji lub w celu odwiedzenia rodiny czy znajomych. Wiza umożliwia pobyt do 60 dni.

 

Biznesowa: wyrabiana przy wyjazdach biznesowych, tj. targi, rozmowy biznesowe, konferencje itp. Podobnie jak w przypadku wizy turystycznej, zezwala ona na 60-dniowy pobyt na terenie Indonezji.

 

W celu ubiegania się o wizę wymagane są:

 

  • Paszport ważny miniumum 6 miesiący po zakończeniu podróży
  • Dwa aktualne zdjęcia paszportowe
  • Wypełniony i popisany wniosek wizowy w dwóch egzemplarzach (dostępny u konsultanta)
  • Rezerwacja lotnicza
  • W przypadku wizy turystycznej wymagany jest również wyciąg bankowy, potwierdzający posiadanie na koncie minimum 8000 zł.
  • Wprzypadku wizy biznesowej niezbędne jest przedstawienie zaproszenia wydanego przez firmę indonezyjską. Na zaproszeniu powinien widnieć  znaczek skarbowy meterai o wartości Rp. 6.000

Zadzwoń

794 55 66 90

570 55 66 99

Napisz

kontakt@rcwiza.pl

lub odwiedź

nasze oddziały